Kordinasyon mühendislik yurt dışından aldığı distribütörlük ve bayilikleri ülkemize en güzel şekilde tanıtmayı ve geliştirmeyi öngörüyor. Firmamızın amacı kalite ve hizmeti tek çatı altında toplamaktır.

KORDİNASYON MÜHENDİSLİK

ÜRÜNLER

Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için dünyanın en kaliteli markalarıyla çalışıyoruz. Ürünlerimizden bazılarını aşağıda bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

Wilo, Bina Teknolojileri, Endüstri, Su ve Atık Su Yönetimi alanlarında üst düzey bir çözüm sağlayıcıdır. Karmaşık teknolojileri sizlere kullanıcı dostu, kolay uygulanabilir, enerji verimliliği yüksek ve yüksek performanslı çözümler halinde sunuyoruz. İşimizin merkezine insanı koyuyoruz. Sizlere üstün özelliklere sahip ürünler, sistem çözümleri ve hizmetler sunuyoruz.

Kataloglar

Kullanma Kılavuzları

FULL BLAZE UL - FM onaylı yangın pompaları. Full Blaze Ul yangın pompaları uluslararası yangın standartlarına uygun UL/FM onayına sahiptir. FBP-E serisi uçtan emişli ve FBP-S serisi yatay bölünebilir gövdeli yangın pompaları, en uygun dizayn, üstün kalite, yüksek verimlilik ve enerji tasarruflu yangın pompalarıdır.

Kullanma Kılavuzları

Müşterilerimizin üstün konfor için Daikin’a güvenebilmelerini, böylece iş yerlerindeki ve evlerindeki hayatlarına odaklanabilmelerini sağlamak taahhüdümüz altındadır.

Kataloglar

Aquarea Isı Pompası ürün gamı ısıtma ve soğutma ihtiyacınıza uygun bir sistem bulmanızı garanti eder. Yeni kurulum ve yenileme projeleri için uygun olan sistemler, uygun maliyetli ve çevre dostudur.

Kullanma Kılavuzları

En basit ifadesiyle, kapalı ortamlara taze havanın sürekli sağlanabilmesi olarak tanımlayabileceğimiz konfor havalandırma konusunda; NOVVES olarak geniş ürün yelpazemizle çözümler sunmakta ve gerekli hava kalitesini sağlayarak sizlere yaşanılabilir alanlar sunmaktayız.

Kataloglar

Kullanma Kılavuzları

Termo Fan; Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerinin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarının aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendilerini yeniliyor; siz değerli müşterileri ve bölgenin gelişimi için durmaksızın çalışıyor.

Kullanma Kılavuzları

Böyle bir havalandırma fanı ne gördünüz ne de duydunuz. Şık tasarımının yanı sıra, daha sessiz çalışması, kolay montaj özelliği, dar profil, üstün "iris" helezon kapak sistemi ile daha zarif ve dikkat çekici olarak kategorisinde lider.

Kullanma Kılavuzları

Limodor, mekanik performansının yanı sıra, mimari açıdan da farklı tasarımlar ortaya koymaktadır. Estetik olarak dekorasyonunuzu bozmadığı gibi farklı kapak seçenekleri ile kullanacağınız alanlarda size aksesuar görünümü de sağlamaktadır.

Kullanma Kılavuzları

Sürdürülebilirlik odaklı yenilik. Flamco'da elli yıldan uzun bir süredir sürekli olarak ürünlerimizi daha kullanıcı dostu, daha enerji verimli ve daha sürdürülebilir hale getirmenin yollarını düşünmeye çalışıyoruz.

Kullanma Kılavuzları

MISCEA LIGHT Miscea Light su, su- sabun ve su- dezenfektanı bir bataryada entegre edilmiş, içerisindeki sensör yardımıyla kullanımı kolay ileri Alman teknolojisiyle üretilmiş şık,zarif ,hijyenik bir tasarıma sahiptir. MISCEA CLASSİC Alanında eşi ve benzeri bulunmayan miscea classic serisi su-sabun ve dezenfektanı tek bir bataryadan, dokunmadan alabilme imkanı sunmasının yanısıra su sıcaklık kontrolünüde size bırakır. MISCEA KITCHEN Miscea kitchen serisi sıcaklık kontrolünün yanı sıra isteğe bağlı olarak debi ayarlama olanağı sunan su-sabun ortak bataryalı yüksek konforlu bir üründür.

Kullanma Kılavuzları

REMEHA; ısıtma sistemlerinde yenilikçi, kaliteli ve üstün hizmet anlayışıyla Avrupa'nın en büyük (kazan-kombi) üreticilerinden biridir. Hollanda'nın Apoldoom kentinde 1935 yılında kurulmuş olup 1.000'e yakın çalışanı ile Hollanda'da ürün geliştirmeye ve üretimine devam etmektedir.

Kullanma Kılavuzları

SERTİFİKALAR

MARKALAR

Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için dünyanın en kaliteli markalarıyla çalışıyoruz.

Danışmanlık Hizmeti

Proje öncesi,sonrası ve uygulama aşamasındayken iyileştirme için gerekli proje danışmanlık desteğinin sağlanması.

Satış Hizmeti

Satışını gerçekleştirdiğimiz ekipmanlar la ilgili ekonomik ve enerji tasarruflu optimum ürün hizmeti sunmak.

Süpervizörlük Hizmeti

Tarafımızdan satışı yapılan ürün veya ürünlerin doğru ve verimli çalışabilecek şekilde montajını yapılması için destek vermek.

Profesyonel Destek Ekibimizle İletişime Geçin

Mekanik tesisat uygulamalarında, mevcut sistemlerin kontrollerinin yapılarak iyileştirme için gerekli proje
danışmanlık desteğinin sağlanması, proje öncesi ve uygulama aşamalarında hizmet verebilmekteyiz.